Узнагароджанні 2018 год:

Падзяка Міністэрства жыллёва-камунальнай гаспадаркі:

  • Мармыш Юрый Канстанцінавіч – майстар ЖКГ

Ганаровая грамата дзяржаўнага аб’яднання «Жыллёва-камунальная гаспадарка Гродзенскай вобласці»:

  • Плоцкая Ірына Чаславаўна – кантралёр па ўліку і рэалізацыі цеплавой энергіі.
  • Барташ Іван Эдуардавіч – слесар-сантэхнік.

Падзячны ліст дзяржаўнага аб’яднання «Жыллёва-камунальная гаспадарка Гродзенскай вобласці»:

  • Лазарчык Аляксандр Міхайлавіч – вадзіцель аўтамабіля.

Ганаровая грамата Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта :

      1. 1. Карпуць Таццяна Казіміраўна – галоўны бухгалтар
      1. 2. Белабокі Дзмітрый Валер’евіч – электраманцёр па рамонце і абслугоўванні электраабсталявання
      1. 3. Курыленка Дзмітрый Уладзіміравіч – электрагазазваршчык
      1. 4. Рагун Аляксей Уладзіміравіч – машыніст экскаватара, трактарыст

Грамата Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта :

      1. 1. Касураў Андрэй Вячаслававіч – начальнік водаправодна – каналізацыйнай гаспадаркі
      1. 2. Матэйка Фёдар Аркадзьевіч – электраманцёр па рамонце і абслугоўванні электраабсталявання
      1. 3. Мядзведзь Сяргей Віктаравіч – аператар кацельні
      1. 4. Вербель Дзмітрый Віктаравіч – вадзіцель аўтамабіля

Падзяка Бераставіцкага раённага выканаўчага камітэта :

      1. 1. Навасад Вольга Сяргееўна – эканаміст
      1. 2. Самкоў Уладзімір Паўлавіч – рабочы зялёнага будаўніцтва
      1. 3. Галоўчыц Валерый Леанідавіч – слесар па абслугоўванні цепласетак
      1. 4. Казлоўская Аліна Іванаўна – машыніст (качагар) кацельні
      1. 5. Дарашкевіч Таццяна Сяргееўна – сакратар прыёмнай кіраўніка

Грамата Бераставіцкага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва – камунальнай гаспадаркі:

1. Альцыванович Алена Андрэеўна – прыбіральнік тэрыторый
2. Багіраў Нама Надзір – Аглы – аператар кацельні
3. Каравай Алег Ігаравіч – маляр
4. Дудко Генадзь Канстанцінавіч – слесар па кантрольна – вымяральных прыборах і аўтаматыцы
5. Ядчанка Васіль Паўлавіч – слесар аварыйна – аднаўленчых работ
6. Кудашоў Алег Вячаслававіч – слесар па рамонце абсталявання кацельні і пылепрыгатавальных цэхаў
7. Шыманюк Аляксандр Эдуардавіч – майстар ЖКГ
8. Ігнатовіч Віктар Ежевич – спецыяліст па працы з насельніцтвам
9. Мікульская Марына Мікалаеўна – кантралёр водаправодна – каналізацыйнай гаспадаркі
10. Шыманскі Сяргей Віктаравіч – інжынер па матэрыяльна – тэхнічнаму забеспячэнню
11. Рыгосік Аляксандр Уладзіміравіч – машыніст помпавых установак
12. Барысевіч Віктар Віктаравіч – вадзіцель пагрузчыка
13. Богдан Наталля Рыгораўна – начальнік планава – эканамічнага сектара
14. Лысенка Лілія Іванаўна – аператар дыспетчарскай службы
15. Рыжко Юрый Мікалаевіч – начальнік участка « Па нарыхтоўцы і перапрацоўцы драўніны»
16. Кірш Сяргей Уладзіміравіч – галоўны інжынер

Падзяка Бераставіцкага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва – камунальнай гаспадаркі:

1. Шаціла Ірына Генрыхаўна – прыбіральнік тэрыторый
2. Патоцкі Уладзімір Анатольевіч – аператар кацельні
3. Грынюк Аляксандр Генадзьевіч – слесар па рамонце абсталявання кацельні і пылеприготовительных цэхаў
4. Зайцаў Мікалай Пятровіч – слесар па абслугоўванні цепласетак
5. Чаркес Алег Мікалаевіч – майстар ЖКГ
6. Каліноўскі Аляксандр Уладзіміравіч – машыніст (качагар) кацельні
7. Цыдзік Раман Станіслававіч – аператар кацельні
8. Смалей Аляксандр Іванавіч – машыніст (качагар) кацельні
9. Барташ Валерый Валер’евіч – слесар аварыйна – аднаўленчых работ
10. Астравух Мікалай Іванавіч – машыніст помпавых установак
11. Рукша Таццяна Уладзіміраўна – намеснік галоўнага бухгалтара
12. Каляда Аляксей Генадзьевіч – тэхнік вытворча – тэхнічнага сектара
13. Гурына Валянціна Міхайлаўна – апаратчык химводоочистки
14. Казлоўская Марына Мікалаеўна – вядучы інжынер па ахове працы
15. Конік Ларыса Іванаўна – рабочы па абслугоўванні ў лазні

Дошка гонару:

1. Сінкевіч Юрый Рышардавіч – начальнік участка ацяпляльных кацельняў і цеплавых сетак
2. Янушка Таццяна Мікалаеўна – лабарант хімічнага аналізу
3. Дарошкава Таццяна Іванаўна – рабочая па комплекснай уборцы і ўтрыманні домаўладанняў
4. Навумчык Іван Пятровіч – аператар дыстанцыйнага пульта кіравання ў водаправодна-каналізацыйным гаспадарцы
5. Андрушкевіч Анатоль Іванавіч – машыніст (качагар) кацельні
6. Шаўчэнка Зоя Мікалаеўна – апаратчык хімводаачысткі
7. Новік Ірына Уладзіміраўна – спецыяліст па камунальных разліках
8. Саўко Максім Аляксандравіч – слесар па рамонце абсталявання кацельні і пылепрыгатаватльных цэхаў