Дырэктар

Заміроўскі Віктар Чэслававіч 2-13-89     2-25-20
80295317377

Прыёмная

Сакратар прыёмнай кіраўніка 2-25-20
Дарашкевіч Таццяна Сяргееўна 80298898239
Галоўны інжынер 2-23-89
Кірш Сяргей Уладзіміравіч 80298848410
Намеснік дырэктара па будаўніцтву і эксплуатацыі жыллёвага фонду
Заяц Віктар Мікалаевіч 80298846410

Бухгалтэрыя

Галоўны бухгалтар 2-16-83
Карпуць Таццяна Казіміраўна 80298848353
Намеснік галоўнага бухгалтара 2-11-78
Рукша Таццяна Уладзіміраўна 80298898515
Бухгалтар
Карпуць Ганна Віктараўна 2-11-78
Бухгалтар
Герасімава Татьяна Пятроўна 2-11-78
Бухгалтар
Леваненя Вольга Іванаўна 2-11-78
Бухгалтар
Бутвілоўская Ганна Іванаўна 2-11-78

Планава-эканамічны сектар

Начальнік 2-13-43
Богдан Наталля Рыгораўна 80298899460
Эканаміст
Навасад Вольга Сяргееўна 2-13-43

Вытворча-тэхнічны сектар

Начальнік 2-15-99
Кірш Святлана Габібаўна 80333806886

Аддзел арганізацыйна-кадравай і прававой працы

Спецыяліст аддзела кадраў 2-31-41
Дышкант Алена Іванаўна 80298899557
Юрысконсульт
Меленец Аляксандр Аляксандравіч 2-31-41

Разліковая група па абслугоўванні спажыўцоў жыллёва-камунальных паслуг

Начальнік 2-15-29
Максімюк Алена Мікалаеўна 80298897867
Спецыяліст па камунальных разліках
Новік Ірына Уладзіміраўна 2-28-68
Спецыяліст па рабоце з насельніцтвам
Ігнатовіч Віктар Ежавіч 2-28-68
Кантралёр па ўліку і рэалізацыі цеплаэнергіі
Плоцкая Ірына Чэславаўна 2-28-68
Кантралёр па добраўпарадкаванні населеных пунктаў
Зубко Таццяна Уладзіміраўна 2-15-83
Кантралёр вадаправоднага гаспадаркі
Мікульская Марына Мікалаеўна 2-15-83
Кантралёр вадаправоднага гаспадаркі
Дземчанка Алена Сяргееўна 2-15-83
Пашпартыст
Хакала Дар’я Аляксандраўна 2-16-00

Жыллёва-эксплуатацыйны ўчастак

Начальнік 2-11-70
Сайко Аксана Раманаўна 80298847313

Водаправодна-каналізацыйную гаспадарка

Начальнік 2-16-00
Касураў Андрэй Вячаслававіч 80298899693
Майстар па эксплуатацыі сетак і збудаванняў вадаправоднага гаспадаркі 2-16-00
Карпуць Мікалай Іванавіч 80298848403
Майстар па эксплуатацыі каналізацыйных сетак і збудаванняў 2-80-62
Жданюк Аляксандр Эдуардавіч 80298845261

Ахова працы

Вядучы інжынер па ахове працы 2-12-20
Казлоўская Марына Мікалаеўна 80298848379

Участак добраўпарадкавання, саначысткі і азелянення

Майстар 2-16-00
Шашэль Ганна Анатольеўна 80298845184

Участак ацяпляльных кацельняў і цеплавых сетак

Начальнік 2-15-99
Сінкевіч Юрый Рышардавіч 80295317274

Спецыялісты

Вядучы інжынер-энергетык 2-16-00
Макавей Юрый Іванавіч 80298846101
Кладаўшчык 2-16-00
Рыжко Юрый Мікалаевіч 80295316774
Механік участка “Аўтатранспарт” 2-16-79
Хонцар Леанід Аляксандравіч
80298898661

Аператары дыспетчарскай службы

Сакалоўская Зоя Віктараўна

Лысенка Лідзія Іванаўна

2-16-79
80298898304

Сектар па матэрыяльна-тэхнічным забеспячэнні, складскога і гаспадарчым абслугоўванні

Начальнік сектара па МТЗ 2-13-41
Шыманскі Сяргей Віктаравіч 80298897862
 
Інжынер па матэрыяльна-тэхнічным забеспячэнні 2-13-41
80298898826
 

Участак па нарыхтоўцы і перапрацоўцы драўніны

Начальнік
Рыжко Юрый Мікалаевіч 80298848767
Майстар на лесасеках
Дайняк Сяргей Уладзіміравіч 80298897656

Хімічная лабараторыя

Загадчык 2-80-62
80298898196
Інжынер-тэхнолаг
Рудняк Ірына Эдмундаўна 2-80-62

Лазня у г.п. В. Бераставіца

Касір 74772

Ліфтавая служба

Ліфцёр 73356